*** Hotel Gregory ubytování Praha 2

Hotel Praha 2 Gregory Aparthotel Gregory*** se nachází v luxusní rezidenční čtvrti "Královské Vinohrady" blízko historického centra Prahy.

Svou polohou a vybavením je vhodný pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, ale také pro klienty na služební cestě a všechny ty, kteří vyhledávají pohodlné ubytování v klidné lokalitě nedaleko ruchu velkoměsta.

Aparthotel Gregory ubytování
Hotel disponuje 7 prostornými apartmány, které jsou velmi vkusně vybaveny pohodlným nábytkem. Každý apartmán má oddělenou ložnici a obývací místnost s kuchyňským koutem, ve všech je televize se satelitem, telefon a trezor. Kuchyňský kout je vybavený nádobím, rychlovarnou konvicí a lednicí, není zde vařič. V koupelně je vana nebo sprchový kout. V nižších patrech je hostům zdarma k dispozici wi-fi připojení k internetu.

Praha Aparthotel Gregory služby
Snídaně lze zajistit v nedalekém hotelu Orion od 8:00 do 10:00 hodin, za příplatek 100 Kč. K parkování slouží garáže 100 m od hotelu, cena za den 350 Kč. Prodej okružních jízd a výletů, zajištění transportu na/z letiště za 550 Kč, nutno objednat předem. Zvířecí mazlíčci jsou povoleni pouze po předchozí dohodě.

Aparthotel Gregory v Praze okolí
V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází velké množství restaurací a kaváren, kde je možné ochutnat speciality české i mezinárodní kuchyně. V okolí jsou také obchůdky a dalších služby k dispozici. Nedaleko kostel sv. Ludmily, Národní dům na Vinohradech nebo Vinohradské divadlo. Procházku nabízí park Gröbovka s Viničním altánem, kde můžete ochutnat vybraná vína z místní vinice a kochat se překrásným výhledem na Prahu.

Ubytování Aparthotel Gregory doprava v Praze
Nejbližší stanice metra a tramvaje "Náměstí Míru" je vzdálena 200 metrů od hotelu, centrum Prahy – Václavské náměstí pak je 800 metrů od Aparthotelu Gregory.
Hotel Praha 2 Gregory - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 2 Gregory -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 2 Gregory -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 2 Gregory - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 2 Gregory - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 2 Gregory - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 2 Gregory - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 2 Gregory - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 2 Gregory - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 2 Gregory - na pokojích je telefon